Szukaj
Close this search box.
wozekwidlowy-1
Tel. 605 22 55 69
Doradztwo & Szkolenia
"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu" Konfucjusz
loader-transporting-soil-waste-materials-waste-treatment-plant
Tel. 605 22 55 69
Doradztwo & Szkolenia
"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu" Konfucjusz

Jesteś na stronie: UDT

Przejdź na wyższy poziom profesjonalizmu z naszymi certyfikowanymi szkoleniami na wózki widłowe. W www.doradztwo-szkolenia.com oferujemy szereg kursów, które spełniają surowe standardy Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), dostępne w trybie online i stacjonarnym. Nasze szkolenia koncentrują się na praktycznym przekazie umiejętności oraz na kluczowym aspekcie bezpieczeństwa pracy. Poprzez bogate materiały dydaktyczne, doświadczeni instruktorzy oraz nowoczesne metody nauczania, przygotowujemy naszych uczestników do profesjonalnej obsługi urządzeń podlegających pod UDT, zwiększając ich wartość na rynku pracy. Zarejestruj się już dzisiaj na www.doradztwo-szkolenia.com i rozpocznij swoją drogę do lepszych możliwości zawodowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniach kończących się egzaminami przed komisją UDT. Jako jeden z pierwszych ośrodków szkolenia w Polsce wprowadziliśmy możliwość przeprowadzenia egzaminu w formie online. Nasi instruktorzy posiadają doświadczenie teoretyczne i praktyczne w obsłudze i konserwacji urządzeń. Obsługujemy Firmy i klientów indywidualnych. Szkolenia mogą odbywać się w bazach naszego ośrodka oraz w firmach. 

U Nas zdobędziesz uprawnienia na wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, suwnice, podesty ruchome, żurawie wieżowe, żurawie samojezdne, HDS, wciągarki i wciągniki, dźwigi towarowe.

Miejscowości w jakich szkolimy: Kołobrzeg, Koszalin, Szczecin, Stargard, Lębork, Słupsk, Białogard, Gryfice, Nowogard, Goleniów, Świnoujście, Piotrków, Łódź, Bełchatów, Radomsko, Opoczno,