Główne usługi

Wózki jezdniowe 

Nasza firma prowadzi szkolenia z zakresu obsługi wózków jezdniowych z bezpieczną wymianą butli gazowych LPG. Szkolenia oferujemy z zakresu obsługi wszystkich typów wózków jezdniowych tj. unoszące, ciągnikowe, podnośnikowe, naładowne, specjalne

Prowadzimy szkolenia z zakresu kat. B, C, C+E

Kurs HDS (hydrauliczny dźwig samochodowy).

HDS, czyli Hydrauliczny Dźwig Samochodowy aby Jedno oo częściej wykorzystywanych w transporcie Drogowym Urządzeń wymagającym jednocześnie załadunku ciężkich przedmiotów, JAK kontenery transportowe. 

Kurs ADR

Kierowców zawodowych, którzy chcą uzyskać uprawnienia ADR i których uprawnienia wygasły ( dla tych osób przygotowaliśmy kursy początkowe).

Kwalifikacja wstępna przyspieszona.

Osoby które postanowiły zostać kierowcą zawodowym kat. C, CE, D i pragną zarobkowo wykonywać zawód kierowcy zobowiązani są odbycia szkolenia i zdania egzaminu na świadectwo kwalifikacji zawodowej. 

Szkolenie okresowe kierowców zawodowych  obowiązkowe 35h

Szkolenie okresowe to odpowiednik urządzanych do 2010 roku kursów dokształcających na przewóz rzeczy/osób. Szkolenie okresowe musi przejść każdy kierowca co 5 lat.

Burty samowyładowcze

Szkolenie ma na celu teoretyczne i praktyczne przygotowanie kursanta w zakresie obsługi burt samowyładowczych w samochodach.

Seminarium zakończone jest egzaminem w ośrodku na miejscu i wydaniem uprawnień.

Kurs Pilarza, Szkolenia i Kursy na pilarki spalinowe i elektryczne, łańcuchowe i tarczowe

Piły mechaniczne – inaczej pilarki – stanowi podstawowe wyposażenie dla leśników, stolarzy czy ogrodników. Dzięki szerokiemu spektrum typów pilarek, doskonale sprawdzają się one w różnych rodzajach prac.

Kurs na kosy spalinowe i mechaniczne, Operator kosy spalinowej

Szkolenie na uprawnienia w zakresie obsługi kos spalinowych, przy wykaszaniu i podkaszaniu trawy, terenów zielonych, parków

Kurs operatorów kombajnów zbożowych – kurs kombajnisty

O nas

Firma D&S Krzysztof Cieśliczka jest młodą, dynamiczną firmą specjalizującą się w profesjonalnych szkoleniach i doradztwie na rynku lokalnym w Kołobrzegu i Koszalinie. Głównym zakresem usług firmy są szkolenia na wózki widłowe, sztaplarki oraz nauka jazdy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Prawo Jazdy KoszalinKurs na wózki widłowe Koszalin | Prawo Jazdy Kołobrzeg

Newsletter

Enter Email to join our mailing list